Uçar Mermer Mühendislik Elektrik İnşaat Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

İnşaat, mermer, mezar inşaatı, peyzaj, çevre düzenleme, taahhüt sektörlerinde faaliyet gösteren firmamız 1980 yılında faaliyetlerine başlamış ve 1994 yılında UÇAR MERMER MÜHENDİSLİK adını almıştır . Bugüne kadar pek çok büyük projelere imzasını atan firmamız belirlediği vizyonu doğrultusunda ilerlemektedir.
Firmamızın faaliyet konularından biri olan mezar alt ve üst yapımı konusunda İstanbul büyükşehir Belediyesi ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinden Mezarlık Hizmetleri konusunda tam yetkili sayılı firmalardan biridir. İstanbul ve çevre illerinde, özel projelerde Türkiye genelinde ki tüm mezarlıklarda hizmetimize devam etmektedir.
İstanbul genelindeki birçok mezarlıkta yılların tecrübesi ve özenli ve kaliteli işçiliği ile yapmış olduğumuz kabir alt ve üst yapım işi örnekleri ile diğer faaliyet konumuz olan işlerle ilgili referanslarımızı REFERANSLAR kısmında inceleyebilirsiniz.
Saygılarımızla.
Firmamıza adını veren mermer sektöründe 30 yılı aşkın bir tecrübe ile yapılan tüm işlerde dürüstlük ve kalite prensibinden hiçbir zaman ödün vermeden, kaliteli ve yeterli iş gücüyle her zaman hizmet etmiş ve etmeye de devam edecektir.
Ayrıca Uzman teknik kadromuzla Mezar yapımı konusunda projelendirme ve tasarım hizmetleri de tarafımızdan sunulmaktadır.
Firmamız proje, altyapı, üst yapı, inşaat, taahhüt, peyzaj, park bahçe yapım bakım onarım, cenaze hizmetleri konusunda İSO 9001-2000
VE TSE BELGELERİ ne sahiptir.

Bilgi Almak İçin E-Posta Adresinizi Bırakın